شرکت فولاد فرم شیراز در سال 87 در شهرک بزرگ صنعتی شیراز تاسیس گردید .

مدیریت عامل شرکت مهندس فرامرز محمودی طراح و مدرس نرم افزارهای مکانیک می باشد وی علاوه بر شناخت فرایند های متنوع تولید دارای تخصص ویژه در مهندسی معکوس می باشد و بابت ساخت دستگاه میکروتم (برش میکرونی بافت های بدن جهت بررسی میکروسکوپی) جایزه اول خوارزمی را درسال 15/11/69 دریافت نمود .

وی در طراحی و ساخت ماشین و قالب های پلاستیک و فلزی تخصص ویژه دارد ، با تکیه بر دانش و مهارت های وی فولاد فرم تولید دو محصول عمده را در دستور کار قرارداد :

1: انواع پله های مارپیچ و قوسی و فلزی جهت طراحی و ساخت پله های قوسی و تخصص همزمان معماری و مکانیک و ساخت و تولید لازم است .

طراحی سه بعدی پله قبل از ساخت بایستی با دقت زیاد و قطعه به قطعه آماده شود و محاسبات اشیائی و ارتعاشی نیز انجام گیرد در مرحله بعد مهارت های ساخت و تولید بایستی قادر به تولید قطعات براساس نقشه های سه بعدی باشند تا حاصل کار یک پله سه بعدی قوسی فلزی بدون عیب باشد .

2:صندلی های آموزشی و انتظار که پس از طراحی مکانیک ساخت قالب های پلاستیک و فلزی انجام شد بویژه طراحی و ساخت صندلی تمام تاشو آموزشی مشکل بود که به بهترین نحو انجام گرفت و یک صندلی     heavy duty   آماده گردید تا بتواند 10 تا 15 سال مورد استفاده باشد .

 

اطلاعات تماس 

آدرس:شیراز-شهرک بزرگ صنعتی

تلفن:07137742585

فکس:07137742586

موبایل:09171112384 مهندس محمودی

ایمیل:info@sanpel.ir